HFW13R-1STAE1LF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla HFW13R-1STAE1LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HFW13R-1STAE1LF
Numer produktu DigiKey
HFW13R-1STAE1LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HFW13R-1STAE1LF
Opis
CONN FPC BOTTOM 13POS 1MM R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 pozycja FPC złącze Styki, dolne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Modele EDA/CAD
HFW13R-1STAE1LF Modele
Kategoria
Typ końcówki kabla
Stożkowy
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał obudowy
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Typ płaski giętki
FPC
Napięcie znamionowe
100V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
13
Prąd znamionowy (A)
1A
Raster
0,039" (1,00mm)
Kolor obudowy
Czarne
Zakończenie
Lutowany
Cykle współpracy
30
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Bazowy numer produktu
Wysokość nad płytką
0,075" (1,90mm)