HFW10R-2STAE1LF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla HFW10R-2STAE1LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HFW10R-2STAE1LF
Numer produktu DigiKey
HFW10R-2STAE1LF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HFW10R-2STAE1LF
Opis
CONN FPC TOP 10POS 1MM R/A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pozycja FPC złącze Styki, górne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Typ końcówki kabla
Stożkowy
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał obudowy
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Typ płaski giętki
FPC
Napięcie znamionowe
100V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ złącza/styku
Styki, górne
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
1A
Raster
0,039" (1,00mm)
Kolor obudowy
Czarne
Zakończenie
Lutowany
Cykle współpracy
30
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Bazowy numer produktu
Wysokość nad płytką
0,075" (1,90mm)