DEM09S300
Numer produktu DigiKey
609-6077-ND
Producent
Numer produktu producenta
DEM09S300
Opis
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DEM09S300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C