DEL2V2P500H30LF
Numer produktu DigiKey
DEL2V2P500H30LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DEL2V2P500H30LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 2POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 (zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, gniazda żeńskie i wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DEL2V2P500H30LF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (M3)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
30A
Typ złącza
Wtyczka, gniazda żeńskie i wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
1
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
1 (DE, E) - 2V2, 2W2C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C