DD50S564TLF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 609-6519-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | DD50S564TLF |
Opis | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DD50S564TLF Modele |
Kategoria | Zakończenie Lutowany |
Prod. | Materiał obudowy, wykończenie Stal, cynowana |
Seria | Wykończenie styku Złoto, GXT™ |
Opakowanie Taca | Grubość wykończenia styku Flash |
Status części Aktywny | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 5A na styk |
Typ złącza Gniazdo, gniazda żeńskie | Rozstaw osadzeń 0,409" (10,40mm) |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 300V |
Liczba rzędów 3 | Materiał dielektryczny Termoplastyczny |
Typ mocowania | Materiał styku Stop miedzi |
Rozmiar obudowy, układ złącza 5 (DD, D) | Temperatura robocza -55°C - 125°C |