DCM37P500C
Numer produktu DigiKey
DCM37P500C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DCM37P500C
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
DCM37P500C Modele
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C