DBV5W5P543M40LF
Numer produktu DigiKey
DBV5W5P543M40LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBV5W5P543M40LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 5POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 (zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DBV5W5P543M40LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,458" (11,64mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
1
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 5W5
Temperatura robocza
-55°C - 125°C