DBV5W5P343G40LF
Numer produktu DigiKey
DBV5W5P343G40LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBV5W5P343G40LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 5POS VERT SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 (zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
DBV5W5P343G40LF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (4-40)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Prąd znamionowy (A)
40A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
1
Materiał styku
Brąz fosforowy
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 5W5
Temperatura robocza
-55°C - 125°C