DBM25P500C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
EDAC Inc.
W magazynie: 26
Arkusz danych
EDAC Inc.
W magazynie: 47
W magazynie: 37
W magazynie: 0
Assmann WSW Components
W magazynie: 352
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 45
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBM25P500C
Numer produktu DigiKey
DBM25P500C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM25P500C
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DBM25P500C Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C