DBM25P343 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | DBM25P343-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | DBM25P343 |
Opis | CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DBM25P343 Modele |
Kategoria | Charakterystyka kołnierza Obudowa/osłona (niegwintowana) |
Prod. | Zakończenie Lutowany |
Seria | Materiał obudowy, wykończenie Stal, z żółtą powłoką kadmową |
Opakowanie Taca | Wykończenie styku Złoto |
Status części Aktywny | Stopień ochrony Trudne środowisko |
Styl złącza | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Typ złącza Wtyczka, wtyki męskie | Prąd znamionowy (A) 7,5A na styk |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 300V |
Liczba rzędów 2 | Materiał dielektryczny Termoplastyczny |
Typ mocowania | Materiał styku Mosiądz |
Rozmiar obudowy, układ złącza 3 B | Temperatura robocza -55°C - 125°C |