DBM17W2SN
DBM17W2SN
DBM17W2SN
Numer produktu DigiKey
609-6513-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM17W2SN
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
17 (15 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DBM17W2SN Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C