DBM17W2PN
Numer produktu DigiKey
DBM17W2PN-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM17W2PN
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
17 (15 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DBM17W2PN Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C