DB9W4P500M30LF
Numer produktu DigiKey
DB9W4P500M30LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB9W4P500M30LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9 (5 + 4 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DB9W4P500M30LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
7,5A, 30A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 9W4
Temperatura robocza
-55°C - 125°C