DB21W1SA00LF
Numer produktu DigiKey
DB21W1SA00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB21W1SA00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 (20 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DB21W1SA00LF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Przekrój przewodu
20 AWG
Typ mocowania
Materiał styku
Brąz fosforowy
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 21W1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C