DAPO15S365TLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAPO15S365TLF
Numer produktu DigiKey
DAPO15S365TLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAPO15S365TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DAPO15S365TLF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (4-40)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
1000V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C