DAPL15P565GTXLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 99
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAPL15P565GTXLF
Numer produktu DigiKey
DAPL15P565GTXLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAPL15P565GTXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Napięcie znamionowe
300V
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C