DAP15P565MTXLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 99
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAP15P565MTXLF
Numer produktu DigiKey
DAP15P565MTXLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAP15P565MTXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DAP15P565MTXLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba rzędów
2
Napięcie znamionowe
1000V
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C