DAO7W2S700H30LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CONEC
W magazynie: 216
Arkusz danych
7 (5 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAO7W2S700H30LF
Numer produktu DigiKey
DAO7W2S700H30LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAO7W2S700H30LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DAO7W2S700H30LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
7,5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,318" (8,08mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz, brąz fosforowy
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 7W2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C