DAM15S500
Numer produktu DigiKey
DAM15S500-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAM15S500
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DAM15S500 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Brąz fosforowy
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Sygnał
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 274 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
274W magazynie