DAL3W3P300H30LF
Numer produktu DigiKey
DAL3W3P300H30LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAL3W3P300H30LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 3POS VERT SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 (zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DAL3W3P300H30LF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (M3)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
30A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
1
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 3W3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C