DA3W3S700A30LF
Numer produktu DigiKey
DA3W3S700A30LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA3W3S700A30LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 3POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 (zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DA3W3S700A30LF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
30A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Liczba rzędów
1
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C