D37S90C6GL00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla D37S90C6GL00 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D37S90C6GL00
Numer produktu DigiKey
D37S90C6GL00-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37S90C6GL00
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT PRESS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Wciskane
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C