D37S13A4GV00LF
Numer produktu DigiKey
D37S13A4GV00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37S13A4GV00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Modele EDA/CAD
D37S13A4GV00LF Modele
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C