D37S13A4GL00LF
Numer produktu DigiKey
D37S13A4GL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37S13A4GL00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
D37S13A4GL00LF Modele
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C