D37P91C4GV00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Amphenol CS (Commercial Products)
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D37P91C4GV00LF
Numer produktu DigiKey
D37P91C4GV00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37P91C4GV00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT PRESS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
D37P91C4GV00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Wciskane
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C