D37P24A4PA00LF
D37P24A4PA00LF
D37P24A4PA00LF
Numer produktu DigiKey
609-5563-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37P24A4PA00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D37P24A4PA00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C