D37P13A4PV00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 15
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Ilustracja dla D37P13A4PV00LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D37P13A4PV00LF
Numer produktu DigiKey
D37P13A4PV00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37P13A4PV00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
D37P13A4PV00LF Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C