D37P13A4GV00LF
D37P13A4GV00LF
D37P13A4GV00LF
Numer produktu DigiKey
609-5880-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37P13A4GV00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
D37P13A4GV00LF Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C