D25S91C6PL00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
D25S91C6PL00LF
Numer produktu DigiKey
D25S91C6PL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25S91C6PL00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
Modele EDA/CAD
D25S91C6PL00LF Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C