D25S33E4GV00LF
D25S33E4GV00LF
D25S33E4GV00LF
Numer produktu DigiKey
609-1510-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25S33E4GV00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D25S33E4GV00LF Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,318" (8,08mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Charakterystyka kołnierza
Strona połączeniowa, blokada śrubowa żeńska (4-40)
Bazowy numer produktu
Zakończenie
Lutowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 1 882 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
1 882W magazynie