D25S13A4GV00LF
Numer produktu DigiKey
609-1507-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25S13A4GV00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
D25S13A4GV00LF Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C