D25P91C6GL00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla D25P91C6GL00LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D25P91C6GL00LF
Numer produktu DigiKey
D25P91C6GL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25P91C6GL00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Wciskane
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C