D25P90C6GL00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D25P90C6GL00LF
Numer produktu DigiKey
D25P90C6GL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25P90C6GL00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
D25P90C6GL00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Wciskane
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Seria
Wykończenie styku
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C