D15P24A6RX09LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D15P24A6RX09LF
Numer produktu DigiKey
D15P24A6RX09LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D15P24A6RX09LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
D15P24A6RX09LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Pasta lutownicza
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Funkcje
Prowadnica płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał dielektryczny
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem
Materiał styku
Stop miedzi
Temperatura robocza
-55°C