D15P24A4GV00LF_View2
D15P24A4GV00LF
D15P24A4GV00LF
D15P24A4GV00LF
Numer produktu DigiKey
609-1491-ND
Producent
Numer produktu producenta
D15P24A4GV00LF
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Modele EDA/CAD
D15P24A4GV00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C