98424-G52-26LF
Numer produktu DigiKey
609-98424-G52-26LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
98424-G52-26LF
Opis
CONN HEADER SMD 26POS 2MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 26 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
98424-G52-26LF Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,157" (4,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,244" (6,20mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto, GXT™
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Pasta
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A (~/=)
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
200V (~/=)