90311-012LF
90311-012LF
90311-012LF
Numer produktu DigiKey
609-2797-ND
Producent
Numer produktu producenta
90311-012LF
Opis
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
90311-012LF Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Zacisk blokujący
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6, szklane wypełnienie
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,079" (2,00mm)