89096-102LF
89096-102LF
89096-102LF
Numer produktu DigiKey
609-2506-ND
Producent
Numer produktu producenta
89096-102LF
Opis
CONN RCPT BLADE PWR 10P EDGE MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Złącze Gniazdo, gniazda ostrzowe żeńskie Otwór przelotowy, kąt prosty Naturalne Płytkowe
Modele EDA/CAD
89096-102LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Wciskane
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Układ styków, typowy
10 zasilania
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, element dystansowy
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda ostrzowe żeńskie
Kolor
Naturalne
Styl złącza
Płytkowe
Prąd znamionowy (A)
3A
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Raster
0,157" (4,00mm)
Napięcie znamionowe
1000V