85864-102LF
Numer produktu DigiKey
85864-102LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
85864-102LF
Opis
CONN RCPT 60POS EDGE MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 Złącze Gniazdo, gniazda żeńskie Otwór przelotowy, kąt prosty Naturalne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
85864-102LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Funkcje
Prowadnica płytki, element dystansowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Rurka
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Kolor
Naturalne
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji
60
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Raster
0,079" (2,00mm)
Napięcie znamionowe
1000V