77313-801-10LF
Numer produktu DigiKey
77313-801-10LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
77313-801-10LF
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
77313-801-10LF Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,095" (2,41mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,425" (10,80mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
15,0µin (0,38µm)
Temperatura robocza
-65°C - 130°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk