77313-427-40LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
3M
Listwa złącza Otwór przelotowy 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
77313-427-40LF
Numer produktu DigiKey
77313-427-40LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
77313-427-40LF
Opis
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
77313-427-40LF Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,260" (6,60mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,105" (2,67mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,465" (11,81mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
78,7µin (2,00µm)
Temperatura robocza
-65°C - 130°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk