77313-185-72LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 4
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 6
Arkusz danych
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 850
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 50
W magazynie: 662
W magazynie: 99
W magazynie: 569
W magazynie: 0
W magazynie: 0
W magazynie: 20
W magazynie: 70
Listwa złącza Otwór przelotowy 72 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
77313-185-72LF
Numer produktu DigiKey
77313-185-72LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
77313-185-72LF
Opis
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
77313-185-72LF Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,413" (10,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,114" (2,90mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,626" (15,90mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto lub złoto, GXT™
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-65°C - 130°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A na styk