77313-122-32LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 42
Arkusz danych
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 558
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 57
W magazynie: 78
W magazynie: 693
W magazynie: 152
W magazynie: 10
Listwa złącza Otwór przelotowy 32 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
77313-122-32LF
Numer produktu DigiKey
77313-122-32LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
77313-122-32LF
Opis
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
77313-122-32LF Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,305" (7,75mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,526" (13,35mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Temperatura robocza
-65°C - 130°C
Prąd znamionowy (A)
3A na styk