77313-101-30LF
Numer produktu DigiKey
609-77313-101-30LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
77313-101-30LF
Opis
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 30 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
77313-101-30LF Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,095" (2,41mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,425" (10,80mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto lub złoto, GXT™
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-65°C - 130°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A na styk