75844-150-40LF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 6
Arkusz danych
Listwa złącza Otwór przelotowy 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
75844-150-40LF
Numer produktu DigiKey
75844-150-40LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
75844-150-40LF
Opis
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
75844-150-40LF Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,123" (3,12mm)
Opakowanie
Torba
Długość całkowita styku
0,453" (11,50mm)
Status części
Nieaktualne
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto, GXT™
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-65°C - 130°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
110V