75168-805-12LF
Numer produktu DigiKey
75168-805-12LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
75168-805-12LF
Opis
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
75168-805-12LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,225" (5,72mm)
Opakowanie
Torba
Długość styku - bolec
0,501" (12,73mm)
Status części
Nieaktualne
Wysokość izolacji
0,110" (2,79mm)