71918-034LF
Numer produktu DigiKey
609-71918-034LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
71918-034LF
Opis
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 34 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
71918-034LF Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,228" (5,80mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,114" (2,90mm)
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,685" (17,40mm)