71918-026LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 37
Arkusz danych
Similar
CW Industries
W magazynie: 0
Arkusz danych
3M
W magazynie: 456
Listwa złącza Otwór przelotowy 26 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71918-026LF
Numer produktu DigiKey
71918-026LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
71918-026LF
Opis
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
71918-026LF Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,228" (5,80mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,114" (2,90mm)
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,685" (17,40mm)