70236-101LF
70236-101LF
70236-101LF
Numer produktu DigiKey
609-5956-ND
Producent
Numer produktu producenta
70236-101LF
Opis
CONN HEADER BLADE PWR 8POS PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Złącze Listwa, ostrza męskie Otwór przelotowy Naturalne, białe Płytkowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
70236-101LF Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Zakończenie
Wciskane
Seria
Układ styków, typowy
8 zasilania
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Listwa, ostrza męskie
Kolor
Naturalne, białe
Styl złącza
Płytkowe
Prąd znamionowy (A)
3A
Liczba pozycji
8
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Raster
0,236" (6,00mm)