69830-026LF
69830-026LF
69830-026LF
Numer produktu DigiKey
609-4493-ND
Producent
Numer produktu producenta
69830-026LF
Opis
CONN DIP HDR IDC 26POS VERT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Modele EDA/CAD
69830-026LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Producent
Amphenol ICC (FCI)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Zakończenie kabla
IDC
Opakowanie
Rurka
Przekrój przewodu
26-28 AWG, linka lub drut
Status części
Aktywny
Funkcje
Przepust
Typ złącza
Kabel taśmowy, listwa DIP
Wykończenie styku
Cyna
Liczba pozycji
26
Grubość wykończenia styku
150,0µin (3,81µm)
Raster kabla
0,050" (1,27mm)
Kolor
Niebieskie
Raster boku płytki
0,100" (2,54mm)